قوانین وبسایت ایران بایننس

قوانین ایران بایننس
 • ماده ۱

   ایران بایننس از ارائه خدمات به افراد مقیم خارج از کشورو همچنین افراد با هویت ناشناس و مجهول معذور است و جهت استفاده از خدمات وبسایت احراز هویت لازم و ضروری است.

 • بند ۲

  در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی، مشخص نبودن منبع پول، پولشویی و … که قصد فریب سایت  ایران بایننس را دارد، سایت  ایران بایننس  حساب کاربر را معلق و به مراجع ذیصلاح اطلاع خواهد داد.

 • ماده ۳

  واریز وجه به حساب سایت  ایران بایننس توسط شخص ثالث ممنوع میباشد، لذا واریز کننده وجه ریالی و درخواست کننده سفارش باید یکسان باشند. معادل ریالی در هنگام واریز وجه به حساب سایت  ایران بایننس باید از حساب شخص متقاضی از طریق شماره کارت تایید شده صورت پذیرد.در غیر این صورت تمامی مسئولیت قانونی بر عهده کاربر بوده و در صورت ارائه شکوائیه از طرف صاحب حساب، ایران بایننس مجاز به ارائه مدارک به مراجع قانونی است.

 • ماده ۴

  انتخاب کیف پول به عهده مشتری بوده و ایران بایننس هیچ کیف پولی را پیشنهاد نمیدهد. همچنین در صورت ثبت نادرست آدرس کیف پول گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده، سایت  ایران بایننس هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد.

 • ماده ۵

  پس از اتمام خرید محصول، مسئولیت محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد.

 • ماده ۶

  خدمات وب سایت  ایران بایننس بصورت مستقل ارائه می گردد و وابسته به هیچ شرکت و نهادی نیست.

 • ماده ۷

  لغو سفارش توسط خریدار به هر بهانه ای با فرانشیز ۵ درصد امکان پذیر است.( به ازای هر ۱۰۰ تومن ۵ تومن کسر خواهد شد.)

 • ماده ۸

  -اگر سفارش در زمان غیرکاری (۸-۱۵) ثبت گردد و نوسانات قیمت ارز خریداری شده تا شروع ساعت کاری قابل توجه باشد، ایران بایننس حق خود می داند مبلغ پرداخت شده کاربر را به حساب وی عودت نماید یا با توافق بین کاربر و وب سایت نسبت به قیمت به روز اقدام به معامله نمایند.

 • ماده ۹

  واریز ارز های متفرقه (الت کوین ها) برای وب سایت ممکن است بین ۱ الی ۱۲ ساعت درساعات کاری زمان ببرد اما قیمت و تعداد خریداری شده توسط کاربر قطعی و وب سایت تضمین پرداخت آن را بر عهده میگیرد.

 • ماده ۱۰

  قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن , موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.

 • ماده ۱۱

  در زمان ثبت نام و ثبت سفارش در سایت  ایران بایننس کاربر تائید می کند که موارد فوق را مطالعه و پذیرفته است و هرگونه اعتراض بعدی فاقد اعتبار خواهد بود.

 • ماده ۱۲

  با توجه به مشکلات عدیده ای که در مورد شبکه ها و والت های ارز های دیجیتال ممکن است رخ دهد , کاربر با خرید خود از وب سایت می پذیرد در صورت بروز مشکلات شبکه در ارز خریداری شده تا زمان رفع مشکل صبر و شکیبایی داشته و هر گونه درخواست عودت وجه را از خود صلب می کند. در چنین شرایطی که پس از ۴۸ ساعت امکان ارسال توسط کیف پول مبدا مقدور نباشد اما دسترسی به ارز خریداری شده توسط وب سایت میسر باشد دو طرف می توانند پس از توافق نسبت به تغییر ارز اقدام کرده و مشتری ارز دیگری را دریافت نماید , در شرایطی که ارز از کیف پول وب سایت خارج شده و به کیف پول مقصد نرسیده است یا به عبارتی در حالت پندیگ قرار گیرد خریدار باید تازمان بازگشت وجه به کیف پول وب سایت یا رسیدن به کیف پول مقصد صبر کرده که این پروسه ممکن است تا یک هفته زمان ببرد در چنین شرایطی خریدار حق هر گونه اعتراضی را از خود صلب می نماید .

 • ماده ۱۳

  هنگام خرید ارز از ایران بایننس کارمزد و هزینه انتقال ارز خریداری شده بر عهده خریدار است.

 • ماده ۱۴

  ایران بایننس هزینه ارز دریافت شده از طرف فروشنده را پرداخت خواهد کرد. لذا فروشندگان محترمی که درصدد فروش ارز به ایران بایننس هستند توجه کنند که مقدار خالص ارزی که به ایران بایننس تحویل میدهند را در فرم فروش وارد کنند. با توجه به نوسان قیمت ارزها، مقدار ریالی ارز پس از دریافت توسط ایران بایننس محاسبه و واریز میگردد و زمان ثبت سفارش ملاک عمل نیست. لذا پس از حصول اطمینان از دریافت ارز توسط ایران بایننس، سفارش فروش خود را ثبت نمایید. در صورت عدم تطابق مقدار ارسالی تنها هزینه مقدار دریافتی توسط ایران بایننس قابل پرداخت خواهد بود و فروشنده حق هرگونه اعتراضی را از خود صلب می نماید.

 • ماده ۱۵

  این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.