آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی ایران بایننس

 

برای انجام تراکنش با ایران بایننس و خرید و فروش با این صرافی لازم است که حساب کاربری داشته باشید. اگر تاکنون حساب کاربری ایجاد نکرده اید این لینک را مطالعه نمایید. (راهنمای ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس)

پس از ایجاد حساب کاربری و ورود به سایت میتوانید اقدام به خرید و فروش کنید. در صورت نیاز به آموزش ورود به حساب کاربری ایران بایننس مراجعه نمایید. (آموزش ورود به حساب کاربری ایران بایننس)

پس از ورود به پنل کاربری با صفحه ای به شکل زیر مواجه خواهید شد.

خرید ارز دیجیتال از ایران بایننس

 

صفحه فوق بصورت پیفرض بر روی خرید از صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس قرار دارد و از آن طریق میتوانید بیت کوین ، اتریوم و بیش از ۱۵۰ نوع ارز دیگر را خرید نمایید.

برای این منظور پس از وارد نمودن مقدار مورد نیاز و اطلاعات کیف پول خود از طریق درگاه بانکی نسبت به واریز وجه اقدام نمایدد.

 

برای تغییر حالت خرید به فروش دو حالت وجود دارد. اول اینکه از منو بالای صفحه لینک فروش و خرید را کلیک نمایید و حالت دیگر به مراتب آسان تر است فشار دادن دکمه آبی با دو جهت فلش    است.

 

پس از کلیک بر روی دکمه بالا صفحه فروش مطابق زیر نمایش داده میشود.

 

فروش ارز دیجیتال به ایران بایننس

 

در این صفحه نیز بعد انتخاب ارز و مقدار آن کیف پول ایران بایننس برایش ما نمایش داده میشود. ارز دیجیتال خود را از ولتتان به آدرس ولت ایران بایننس ارسال میکنید و بعد از آ« فرم فروش را تکمیل می نمایید. الزامی است برای پیگیری ارسال آددرس کیف پولی که ارز از آ« انتقال می یابد را در فرم وارد نمایید. سپس نسبت به تکمیل اطلاعات حساب خود برای دریافت وجه اقدام نمایید.